lek. med. Przemysław Jasnowski

Witaj na mojej nowej stronie

Gorąco witam Cię na mojej nowej stronie internetowej. Nazywam się Przemysław Jasnowski i jestem lekarzem medycyny — specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej od ponad 20-letnim doświadczeniu. Zajmuje się przede wszystkim diagnostyką raka piersi i operacjami estetycznymi i rekonstrukcyjnymi biustu.

Nowa jakość

Dzięki wieloletniej wiedzy, umiejętnościom i szerokim kwalifikacjom, łącze różne dziedziny medycyny, oferując moim Pacjentkom nową jakość pt. “chirurg piersi”. Od 1999 r. jestem związany z kliniką Medyk-Centrum w Częstochowie, gdzie przyjmuję moje Pacjentki.

Poznaj PRSP

Swoje działania realizuje również w ramach inicjatywy PRSP — Piękne Równe Symetryczne Piersi. Proponuję nowoczesne spojrzenie na piersi zarówno jako problem rekonstrukcyjny, onkologiczny, jak i estetyczny. Zapewniam kompleksowe rozwiązania, które realnie podnoszą jakość i satysfakcję z życia.

Strona internetowa

Nowa strona internetowa powstała po to, by ułatwić Ci zapoznanie się zabiegami i usługami, które oferuję. Znajdziesz tu informacje o mnie i moim doświadczeniu, pełen przekrój zabiegów, merytoryczny blog, galerię zdjęć pełną relacji z mojej codziennej pracy oraz formularz kontaktowy, który pozwoli Ci umówić się na wizytę ze mną.

Dziękuję Ci, że tu jesteś i z całego serca zachęcam Cię do kontaktu — przekonaj się jak bardzo #PRSP może zmienić Twoje życie na lepsze!

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *